• Chata v Jílovém u Prahy

    3 800 000 Kč

    PRODÁNO

Seznamte se...

V zastoupení majitele vám v jedinečné lokalitě Jílového u Prahy nabízíme ke koupi chatu k celoroční rekreaci
 
Stavba byla kompletně rekonstruována v průběhu posledních dvou let a dokončena byla zhruba před měsícem. Prioritu při rekonstrukci dostalo soukromí pro všechny rekreanty. Byly zde proto zbudovány 2 nezávislé apartmány s vlastními vchody, velikostí 35 m2 a dispozicí 2+kk.

Apartmám v přízemí zůstává vybaven kuchyňskou linkou s pračkou, varnou deskou a volně stojící lednicí, dále koupelnou s masážním sprchovým boxem a oddělenou toaletou. 

Apartmán v patře zůstává vybaven obdobně. Zde v koupelně je k využití vana a celé patro disponuje prostorným balkónem, který je zpřístupněn z obývacího pokoje. 

Apartmány nejsou propojeny vnitřním schodištěm.


Kompletní rekonstrukcí stavby prošel jak interiér, tak exteriér.

Stavba byla odkopána k základům, izolována nopovou folií a drenáží svedenou do retenční nádrže, která je vybudována 8 m od chaty na vlastním pozemku. V 1.NP je kamenné zdivo zateplené zvenčí 100 mm polystyrenem. 
2.NP tvoří polystyrenem zateplená dřevostavba (zvenčí 100 mm, uvnitř 100 mm). Strop byl zde zateplen z půdy, která je pochozí.
Střecha je nová plechová vč. okapových svodů, které jsou svedené do retenční nádrže. Nové jsou také rozvody elektřiny, topení, odpadů a vody.
Vytápění celé chaty zajišťuje jeden elektro kotel a deskové/žebřinové radiátory, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler, v kuchyních jsou dále umístěny průtokové ohřívače. 
Do chaty je přivedena užitková voda ze studny přes filtraci - vrt 20 m/ hladina vody 2 m.
Odpadní voda je rozdělená do dvou odpadních jímek. Do jedné je svedena odpadní voda z obou kuchyní a koupelen. Do druhé odpadní jímky je sveden odpad z toalet. Je tak zajištěno prodloužení cyklů na vývoz odpadního materiálu. 

Chata není napojena na obecní vodovod a nedisponuje tak pitnou vodou. Světlá výška místností je nepřevyšuje 2,1 m. Chata z těchto důvodů NENÍ VHODNÁ PRO TRVALÉ BYDLENÍ!

Součástí prodeje je zahradní domek - montovaná stavba bez pevných základů, který je umístěn na vlastním pozemku vedle parkovacího stání a dále montovaná dílna za chatou.

Parkování je možné na vlastním pozemku, kde jsou dvě parkovací stání na zpevněné odstavné ploše.  
Co jistě oceníte je venkovní terasa


Zavolejte si o termín prohlídky ještě dnes.
Budeme se těšit na setkání s vámi.

CO BY VÁS MOHLO ZAJÍMAT:

Realitní makléř

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti.

Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit.

Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem založil RK Premia, kde se mohu realizovat přesně podle svých představ.

Reference

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.