• Chalupa na Kokořínsku

    3 166 000 Kč

    PRODÁNO

Seznamte se...

V zastoupení majitele v jedinečné lokalitě Kokořínských lesů, vám nabízím ke koupi rodinný dům, který je využíván, jako rekreační chalupa v obci Šemanovice. Ležící jen 3 km od obce Kokořín, nebo také jen hodinu autem od centra Prahy.
Ke stávajícímu pozemku o rozloze 486 m² si majitel pronajímá od Lesů ČR dalších 42 m² St. parc. č. 79 pod 1/2 domu a dále 93 m² parc. č. 34/2 za domem, kde je umístěna odpadní jímka viz. foto kat. mapy, kde je tato pronajímaná část vyznačená. Na tuto část je uzavřena Smlouva o nájmu za částku 2295 Kč/rok.

Tato nemovitost byla zkolaudována, jako rodinný dům o dispozici 5+1 a je v zachovalém původním stavu. 
Vytápění celého domu zajišťuje kotel na tuhá paliva - uhlí a deskové radiátory. Ohřev vody v domě zajišťuje elektrický bojler. Na jarní, nebo podzimní temperování jsou vhodné krbová kamna, která najdete v kuchyni. Do domu je přivedena voda z vodovodního řádu. Rozvody elektřiny jsou nové. 

Parkování je možné v samostatné zděná garáži, která má vjezd z horní příjezdové cesty pod ní se nachází dílna, anebo další možnost je parkovat přímo u chalupy, kde je místo na jedno vozidlo. 
Co jistě oceníte je venkovní zastřešené posezení s udírnou. 
Další plusové body si připíší dva sklepy, které jsou vyhloubeny do pískovcové skály a sklad uhlí a dřeva.

Supermarket tu rozhodně nehledejte, ale na pivko můžete zajít do vyhlášené hospody Nostalgická myš, kde bratři Suchý pořádají pro veřejnost v komorní atmosféře víkendové divadelní večery s kamarády herci. Zároveň je toto místo muzeum divadla Semafor. Tento stánek kultury najdete jen 200 m od chalupy. 

Zavolejte si o termín prohlídky ještě dnes.
Budeme se těšit na setkání s vámi

Realitní makléř

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti.

Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit.

Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem založil RK Premia, kde se mohu realizovat přesně podle svých představ.

Reference

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.