• Byt 3+1 v Teplicích

    795 000 Kč

    PRODÁNO

Seznamte se...

Bydlení v Trnovanech v ulici Arbesova s nízkými měsíčními náklady, kde vám exkluzivně mohu nabídnout byt o dispozici 3+1+L v přízemí revitalizovaného panelového domu. Byt, je vhodný do kompletní rekonstrukce, s původním jádrem a je velmi dobře dispozičně řešen.

Nachází se nedaleko od veškeré občanské vybavenosti - jen pár minut od supermarketů, školy a školky, pošty a lékaře.
Do centra Teplic dojedete autem do 3 minut, nebo popř. autobusem, jehož zastávku najdete jen pár metrů od domu.

Dispozičně nabídne dvě prostorné čtvercové předsíně, ze kterých jsou zpřístupněny 3 samostatné pokoje, kuchyň, koupelna a oddělená toaleta. 

Dále byla v celém bytě provedena výměna plastových oken, některých interiérových dveří a termostatických hlavic u topných těles. 
V zimních měsících oceníte zasklenou lodžii. 
Těším se na Vás na prohlídce.

Realitní makléř

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti.

Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit.

Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem založil RK Premia, kde se mohu realizovat přesně podle svých představ.

Reference

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.