• 4+1 v krásné lokalitě Dubí

    900 000 Kč

    PRODÁNO

Seznamte se...

Bydlení bez sebemenších nutných investic, byt po kompletní rekonstrukci, navíc v nádherné lokalitě. Tak by se dal definovat byt 4+1 s lodžií ve 3. patře panelového domu v ul. Karoliny Světlé v Dubí.

Nachází se nedaleko od Tereziních lázní a zároveň v dostatečné vzdálenosti od hlavní silnice, takže si tu užijete skvělý relax v bezproblémové části Dubí. Byt je orientován na jihozápad, což prakticky zajišťuje celodenní přístup slunečního světla. 

Dispozičně nabídne prostornou vstupní chodbu, ze které jsou zpřístupněny 3 pokoje, kuchyň, koupelna a samostatné WC. Rekonstrukcí a přestavbou jádra vznikl dostatečný prostor v koupelně na umístění pračky i sušičky se zanecháním komfortu pohybu. 

Byt je nyní připraven k okamžitému nastěhování, proto si zavolejte o prohlídku co nejdříve.
Těšíme se na Vás.

Realitní makléř

Kateřina Maříková

Na začátku všeho byla obrovská touha dát klientům víc, než bylo v Teplicích zvykem. Zažité způsoby prezentace nemovitostí, řízení prodeje a práce makléřů byla pro mě spíše odrazující a jak je mým zvykem – chtěla jsem dělat věci jinak, efektivně a lépe.

Obrovské štěstí jsem měla na lidi, proto pracuji i se svým partnerem Tomášem, od února 2021 pod vlastní značkou RK Premia. Díky tomu Vám mohu nabídnout zpracování nejen videoprohlídky a profesionálních fotografií, ale také vlastní web Vaší nemovitosti a další inovativní nástroje ke zefektivnění a zrychlení prodeje.

První krok je na Vás, s tím ostatním Vám pomohu.

Reference

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.