• 4+1+L, DV, 95 m2, Teplice – Habrová ul.

    3 200 000

    Převodní poplatky ve výši 15.972 Kč hradí nabyvatel.

TATO NEMOVITOST JE JIŽ PRODÁNA.

V exkluzivním zastoupení majitele si vám dovolujeme nabídnout ke koupi jedinečný byt na Nové Vsi o velikosti 95 m2.

Byt je umístěn do 1. NP nízkopodlažního domu v ulici Habrová, který je v majetku SBD "Mír" Teplice. Jeho plnohodnotná dispozice 4+1 zajistí bydlení se zachováním naprostého soukromí každému členu vaší rodiny. V roce 2019 zde proběhla rozsáhlá rekonstrukce - nové rozvody vody, odpadů, elektroinstalace i televizní rozvody do každé místnosti, výměna kuchyňské linky i podlahové krytiny a nové štuky. Přepažením ložnice vznikla šatna, která dále disponuje sprchovým boxem. Koupelnové jádro je umakartové s odděleným WC a obloženo keramickým obkladem.

Lodžie je zasklená.

K bytu náleží sklepní kóje a 1/2 místnosti na patře na uskladnění sezónních věcí.

Převodní poplatky ve výši 15.972 Kč hradí nabyvatel.

Těšíme se na setkání s vámi.

Realitní makléř

Kateřina Maříková

Na začátku všeho byla obrovská touha dát klientům víc, než bylo v Teplicích zvykem. Zažité způsoby prezentace nemovitostí, řízení prodeje a práce makléřů byla pro mě spíše odrazující a jak je mým zvykem – chtěla jsem dělat věci jinak, efektivně a lépe.

Obrovské štěstí jsem měla na lidi, proto pracuji i se svým partnerem Tomášem, od února 2021 pod vlastní značkou RK Premia. Díky tomu Vám mohu nabídnout zpracování nejen videoprohlídky a profesionálních fotografií, ale také vlastní web Vaší nemovitosti a další inovativní nástroje ke zefektivnění a zrychlení prodeje.

První krok je na Vás, s tím ostatním Vám pomohu.

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.