• 4+1+L, DV, 86 m2, Maršovská ul., Teplice

    1 970 000 Kč

    převodní poplatky na družstvu ve výši 22.586 Kč hradí nabyvatel

TATO NEMOVITOST JE JIŽ PRODÁNA.

V zastoupení majitele vám nabízíme ke koupi byt v družstevním vlastnictví o dispozici 4+1+L ve velmi pěkné lokalitě Teplic v ulici Maršovská.

Nachází se v 1.NP panelového, bezbariérového a revitalizovaného domu, který obklopuje perfektní občanská vybavenost, kterou oceníte zejména, pokud jste rodina s dětmi a hledáte domov, odkud se nebudete bát své děti poslat samotné do školy, do obchodu či na hřiště, neboď tyto a další občanskou vybavenost najdete do 300 m od domu.

Dalším neméně důležitým atributem pro klidné rodinné bydlení je užitná plocha bytu, která činí 86 m².

I když byt patří do skupiny před rekonstrukcí, oceníte jistě jeho dispozici, kterou v panelových domech jen ztěží změníte. Tu tvoří 3 samostatné ložnice, obývací pokoj s lodžií, kuchyně a v neposlední řadě prostorná chodba, kam i po výstavbě nového jádra umístíte s přehledem několik vestavěných skříní a přesto nepřijdete o pocit velkorysého prostoru po příchodu domů. 

Zavolejte mi a domluvte si termín prohlídky. 
Budeme se na vás těšit.

Základní informace

86 m2

užitná plocha 

300 m

občanská vybavenost

PENB "D" méně úsporná

92 kWh/m2

Realitní makléř

Kateřina Maříková

Na začátku všeho byla obrovská touha dát klientům víc, než bylo v Teplicích zvykem. Zažité způsoby prezentace nemovitostí, řízení prodeje a práce makléřů byla pro mě spíše odrazující a jak je mým zvykem – chtěla jsem dělat věci jinak, efektivně a lépe.

Obrovské štěstí jsem měla na lidi, proto pracuji i se svým partnerem Tomášem, od února 2021 pod vlastní značkou RK Premia. Díky tomu Vám mohu nabídnout zpracování nejen videoprohlídky a profesionálních fotografií, ale také vlastní web Vaší nemovitosti a další inovativní nástroje ke zefektivnění a zrychlení prodeje.

První krok je na Vás, s tím ostatním Vám pomohu.

Reference

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.