• 4+1+L, 82 m², DV, Unčínská ul.

    1 750 000 Kč

    PRODÁNO

Seznamte se...

V zastoupení majitele nabízíme ke koupi byt v družstevním vlastnictví o dispozici 4+1+L.

Obytná plocha bytu je 82 m² a užitná plocha 86 m². Byt se nachází ve 3. NP s celkových 8 NP, ve velmi pěkné lokalitě Teplice - Trnovany v ulici Unčínská.


Tento byt udělá radost rodinám s dětmi, které chtějí prostorné bydlení s nízkými měsíčními náklady
Konkrétně celkové náklady pro čtyřčlennou rodinu dělají 5 500 Kč. 


Byt prošel před několika lety vydařenou rekonstrukcí, kde posledním, co vám bude  chybět k úplné spokojenosti, je koupelna a toaleta, která je stále z původního umakartového jádra. 
Kvalitní kuchyňská linka je zhotovená na míru v nadčasovém provedení a prodává se včetně vestavné trouby, plynového sporáku a volně stojící myčky. Dále jsou součástí prodeje šatní skříně.
Podlahy byly vyrovnány betonovou stěrkou. V celém bytě je podlahová krytina z PVC. V předsíni a chodbě jsou snížené stropy sádrokartonem s bodovým osvětlením.Byt je čerstvě vymalován, vytapetován. 
K bytu náleží sklepní kóje v 1 PP domu. 

V zásadě nepotřebujete ani auto, protože tu máte vše v docházkové vzdálenosti. V centru Teplic jste autobusem do 10 min. 
Ve škole budou vaše ratolesti za 2 min a nebudou potřebovat ani Váš doprovod.Školka je od domu 3 min, chůze. 
Před domem máte velké dětské hřiště, v Areál Luna pak restauraci, poštu, fitness centrum, kadeřnictví a nejrůznější obchůdky. V blízkém okolí je hned několik večerek. 

Zavolejte mi a domluvte si termín prohlídky. 
Budu se na vás těšit.

Vlastnictví

Družstevní

Náklady

5 500 Kč/měs.

K dispozici

srpen 2021

Realitní makléř

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti.

Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit.

Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem založil RK Premia, kde se mohu realizovat přesně podle svých představ.

Reference

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.