• 4+1+L, 78 m2, DV, Arbesova, Teplice

    1 700 000 Kč

    převodní poplatky na družstvu ve výši 15.972 Kč hradí nabyvatel.

TATO NEMOVITOST JE JIŽ REZERVOVÁNA.

V zastoupení majitele nabízíme ke koupi byt v družstevním vlastnictví o dispozici 4+1+L.
 
Nachází se v 7.NP  8 podlažního panelového domu ve vlastnictví bytového družstva MÍR, který je již po celkové revitalizaci, a který, jak jistě oceníte, pokud jste rodina s dětmi, obklopuje plná občanská vybavenost včetně několika kvalitních škol, školek i dětských hřišť.

Důležitým atributem pro klidné bydlení rodiny je užitná plocha bytu, která v tomto případě činí 78 m². V roce 2019 prošel byt rekonstrukcí včetně instalace nové kuchyňské linky s vestavěnými spotřebiči.
Prostorná chodba vám nabídne možnost rozšíření bytového jádra, které je v současnosti původní, umakartové, a dále umístění několika šatních skříní a vytvoření úložných prostorů.
Byt tvoří dále obývací pokoj se zasklenou lodžií, 3 samostatné ložnice a k bytu náleží zděný sklep. Rozměry jednotlivých místností najdete v přiloženém půdorysu.
 
Měsíční náklady potěší zejména v této době vaší peněženku. Nájem bez záloh na energie se všemi poplatky na provoz domu činí 1460 Kč měsíčně a kompletní ekonomiku bytu si můžete prohlédnout na našich webových stránkách.

Zavolejte mi a domluvte si termín prohlídky. 
Budeme se na vás těšit.

Realitní makléř

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti.

Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit.

Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem založil RK Premia, kde se mohu realizovat přesně podle svých představ.

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.