• 3+1, OV, 63 m², Bystřany

    1 796 000 Kč

    REZERVOVÁNO

Seznamte se...

V zastoupení majitele vám exkluzivně nabízíme k prodeji v obci Bystřany vymezenou bytovou jednotku v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 a obytné ploše 58 m².

Bytová jednotka se nachází v nízkopodlažním bytovém domě, který je již zcela revitalizován - zateplen, s plastovými okny a vyměněnými vchodovými dveřmi. 
Byt se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží z celkových 4 NP a prošel celkovou rekonstrukcí v roce 2018

V celém bytě jsou snížené sádrokartonové stropy s vestavným led osvětlením. Koupelna je se sprchovým koutem a toaletou, dále je zde umístěný kombinovaný plynový kotel . Při rekonstrukci došlo k výměně rozvodů topení, deskových radiátorů, elektřiny, vody, odpadů a plynu. Dále byla v celém bytě provedena výměna plastových oken i interiérových dveří bez zárubní. Podlahy bytu jsou plovoucí, PVC a dlažba. Instalována byla také nová kuchyňská linka v moderní bílé s vestavnými spotřebiči, které jsou součástí prodeje. 

V domě není výtah a ani se neplánuje jeho výstavba. 

K bytu náleží jeden sklep, který je zděný. Druhý sklep je možné si pronajmout za 25 Kč/měsíc.

Záloha do fondu oprav činí 1.577 Kč. 

Zahrada za domem je ve spoluvlastnickém podílu vlastníků bytového domu a tento podíl je součástí prodeje. Pozemek je oplocený a uzamykatelný.

Bystřany mají ideální polohu na periferii Teplic s dojezdem do centra za 5 minut a s přímým připojením na rychlostní komunikaci R63 a následně dále na D8 Ústí nad Labem - Praha.Proto by mohl být byt zajímavý i pro ty z vás, kteří cestují za prací v tomto směru. 
Při dnešních cenách bytů v okolí Prahy stojí tato lokalita za zvážení.


Pro další informace a domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat.
Budeme se těšit!

Vlastnictví

Osobní

Dispozice

3+1

Fond oprav

1.577 Kč

Občanská vybavenost

Obchod, MHD

Stav

Po rekonstrukci

Vybavení

Možnost odkupu

Realitní makléř

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti.

Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit.

Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem založil RK Premia, kde se mohu realizovat přesně podle svých představ.

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.