• 3+1+L v osobním vlastnictví v Teplicích

    2 670 000 Kč

    PRODÁNO

TATO NEMOVITOST JE JIŽ PRODÁNA.

Exkluzivně vám v zastoupení majitele nabízíme ke koupi byt v osobním vlastnictví v centru města Teplice.

Najdete jej v ul. Jankovcova ve čtyřpodlažním panelovém domě bez výtahu, který již prošel celkovou revitalizací. Bytový dům disponuje vlastní kotelnou, která zajišťuje dodávku tepla a teplé vody do jednolivých bytů. Na rok 2022 je plánována výměna domovního kotle za ekonomičtější, což přinese majitelům jednotlivých bytů nemalou úsporu na měsíčních nákladech. Investice do výměny bude hrazena z části z úvěru a z části ze zdrojů naspořených ve fondu oprav, kde je aktálně naspořeno k 1 000 000 Kč.

Byt je umístěný do 2.patra (3. nadzemní podlaží) s orientací na jihovýchod (dětský pokoj) a severozápad (kuchyně, obývací pokoj, ložnice). Pro mladé rodiny a aktivní sportovce je v domě k využití kočárkárna/kolárna a každý z bytů má dále k dispozici vlastní komoru na patře a sklep.

Před 11 lety proběhla v bytě rekonstrukce, která zahrnovala částečnou úpravu dispozice zvětšením koupelny a vyzdění bytového jádra, výměnu veškerých rozvodů a také výměnu kuchyňské linky. Bytové jádro bylo řešeno velmi prakticky - toaleta je samostatná s umyvadlem, v koupelně vzniknul prostor pro umístění pračky, bytové jádro bylo celodenně prosvětleno řadou luxfér a dveře byli instalovány s posuvem do stavebního pouzdra. V bytě jsou položeny plovoucí podlahy a dlažba v části kuchyně. Stropy chodby, koupelny a toalety byly sníženy sádrokartonem a osazeny bodovým osvětlením. V bytě najdete příjemný benefit v podobě prostorné šatny.

BYT VÁM BUDE K DISPOZICI OD LISTOPADU 2021.

Vlastnictví

Osobní

Dispozice

3+1+L

K dispozici

od 1.11.2021

Umístění

2.patro

Rekonstrukce

2010

Náklady

4.500 Kč/měsíčně

Realitní makléř

Kateřina Maříková

Na začátku všeho byla obrovská touha dát klientům víc, než bylo v Teplicích zvykem. Zažité způsoby prezentace nemovitostí, řízení prodeje a práce makléřů byla pro mě spíše odrazující a jak je mým zvykem – chtěla jsem dělat věci jinak, efektivně a lépe.

Obrovské štěstí jsem měla na lidi, proto pracuji i se svým partnerem Tomášem, od února 2021 pod vlastní značkou RK Premia. Díky tomu Vám mohu nabídnout zpracování nejen videoprohlídky a profesionálních fotografií, ale také vlastní web Vaší nemovitosti a další inovativní nástroje ke zefektivnění a zrychlení prodeje.

První krok je na Vás, s tím ostatním Vám pomohu.

Reference

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.