• 3+1+L, OV, 75 m², Trnovanská - Teplice

    2 790 000 Kč

Seznamte se ...

V zastoupení majitele vám ke koupi nabízíme byt v osobním vlastnictví v jedné z nejvyhledávanějších částí Teplic, na Šanově.

Byt leží na 2. nadzemním podlaží panelového domu s výtahem na ulici Trnovanská. Jeho podlahová plocha činí 68 m2 a nabídne dispozici 3+1 s pokoji zpřístupněnými z chodby. Z obývacího pokoje je zřístupněna lodžie s výhledem do zeleně s délkou přes 5 m, která aktuálně prochází modernizací.

Byt prošel v roce 2003 kompletní rekonstrukcí včetně drobné změny dispozice, která rozšířila koupelnu na téměř 7 m2 a umožnila zbudovat 2. samostatnou toaletu. V chodbě jsou umístěny vestavěné skříně z masivu, stejně, jako v jedné z ložnic. V pokojích jsou položeny dřevěné podlahy, v kuchyni a chodbě keramická dlažba a v koupelně keramická dlažba v kombinaci s podlahovým topením. Nezapomělo se samozřejmě ani na výměnu veškerých rozvodů.

V každém pokoji jsou televizní rozvody. 

Komora na patře hned vedle bytu je jen třešničkou na dortu.

Společenství vlastníků jednotek je tvořeno 253 byty a je tak zajištěna bezproblémová ekonomika bytového domu. Aktuálně je ve fondu oprav naspořena částka převyšující 6 mil. Kč, ze které je částečně hrazena II. etapa rekonstrukce lodžií. Na III. etapu rekonstrukce bytového domu aktuálně SVJ jedná s bankovními domy o poskytnutí úvěru.

Těšíme se na vás při osobní prohlídce bytu.

Realitní makléř

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti.

Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit.

Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem založil RK Premia, kde se mohu realizovat přesně podle svých představ.

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.