• 3+1+L, OV, 71 m², Duchcov

    1 200 000 Kč

Seznamte se...

V zastoupení majitele vám exkluzivně nabízíme k prodeji vymezenou bytovou jednotku v osobním vlastnictví o dispozici 3+1+L v klidné lokalitě města Duchcov v ulici V Domkách.

Bytová jednotka se nachází v nízkopodlažním bytovém domě, který je již zcela revitalizován - zateplen, s plastovými okny a vyměněnými vchodovými dveřmi. 

Byt se nachází ve druhém nadzemním podlaží  (1. patro) z celkových 4 NP. Jeho užitná plocha činí 68 m2 + 3 m2 lodžie. K bytové jednotce náleží dále sklepní kóje.
Byt je ve stavu před kompletní rekonstrukcí. Podlahy jsou tvořeny dřevěnými parketami a PVC.

Záloha do fondu oprav činí 1.781 Kč. 

V docházkové vzdálenosti od domu najdete Penny market, zastávku MHD a další občanskou vybavenost.

Pro další informace a domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Realitní makléř

Kateřina Maříková

Na začátku všeho byla obrovská touha dát klientům víc, než bylo v Teplicích zvykem. Zažité způsoby prezentace nemovitostí, řízení prodeje a práce makléřů byla pro mě spíše odrazující a jak je mým zvykem – chtěla jsem dělat věci jinak, efektivně a lépe.

Obrovské štěstí jsem měla na lidi, proto pracuji i se svým partnerem Tomášem, od února 2021 pod vlastní značkou RK Premia. Díky tomu Vám mohu nabídnout zpracování nejen videoprohlídky a profesionálních fotografií, ale také vlastní web Vaší nemovitosti a další inovativní nástroje ke zefektivnění a zrychlení prodeje.

První krok je na Vás, s tím ostatním Vám pomohu.

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.