• 3+1+L, 83 m2, Jugoslávská ul., Teplice

    1 746 000 Kč

    převodní poplatky na družstvu ve výši 15.972 Kč hradí nabyvatel.

TATO NEMOVITOST JE JIŽ PRODÁNA.

V zastoupení majitele bychom vám rádi nabídli ke koupi opravdu velký byt o dispozici 3+1+L v družstevním vlastnictví o obytné ploše 78 m². 

Majitel bytu nabízí možnost přikoupit si k bytu garáž v družstevním vlastnictví za cenu 250 000 Kč, která je přímo v domě pod bytem, a to mi připadá, jako hodně zajímavá nabídka, která dává na dnešních přeplněných sídlištích obzvlášť smysl. 
Tedy pokud vlastníte auto. 

Byt se nachází v nízkopodlažním panelovém domě v prvním patře z celkových 4 NP, ve velmi klidné a vyhledávané lokalitě Bílá Cesta na ulici Jugoslávská. V každém vchodě domu je pouze 8 bytových jednotek a bydlí zde převážně starousedlíci.
Dům je již po celkové revitalizaci a co je důležité - je bez úvěrů, tedy s velmi nízkými náklady ve výši pouhých 1.649 Kč měsíčně + zálohy. Rozpis nájmu najdete zde. Z tohoto pohledu bude byt zajímavý i pro investora.

Byt je v původním zachovalém stavu určený do kompletní rekonstrukce včetně elektřiny. Bytové jádro koupelny je umakartové, kde díky vhodné dispozici můžete zvětšit půdorys koupelny o prostor v kuchyni.
Je fajn mít kam uskladnit mimo sezóní věci, a tak vás potěším informací, že k bytu náleží menší komora v mezipatře a velká sklepní kóje.  

Bílá Cesta je preferována pro možnost rychlého napojení na rychlostní komunikaci. 
V blízkosti naleznete večerku a restauraci Rozhled, školu a školku do 200 m od domu. Jedná se o velmi vyhledávanou lokalitu pro bydlení rodin s dětmi pro velmi příjemnou všude přítomnou zeleň.  
Proto, pokud to není nezbytné, se tu byty neprodávají, ale spíše dědí. 

Bytů o této dispozici nebývá v nabídce mnoho, proto nás kontaktujte a domluvte si termín prohlídky. 
Budeme se na vás těšit.

CO BY VÁS MĚLO ZAJÍMAT:

Realitní makléř

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti.

Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit.

Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem založil RK Premia, kde se mohu realizovat přesně podle svých představ.

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.