• 3+1+L, 75 m2, DV, Pražská ul., Teplice

    2 100 000 Kč

    REZERVOVÁNO

TATO NEMOVITOST JE JIŽ REZERVOVÁNA.

V zastoupení majitele vám exkluzivně nabízíme k prodeji byt v družstevním vlastnictví nedaleko centra Teplic na Pražské ulici.

Byt prošel od základů celkovou rekonstrukcí, včetně odstranění původních a vyzdění nových vnitřních příček. Bylo tak dosaženo promyšlené dispozice, která svým majitelům zaručí dostatek prostoru. V bytě pro svůj komfort najdete v rámci bytového jádra jak vanu, tak i sprchový kout. Změna dispozice koupelny umožňovala také vytvořit místo pro umístění pračky se zachováním komfortu pohybu. A aby bylo komfortu učiněno za dost, je koupelna vytápěna podlahovým topením.
Příčka z obývacího pokoje do kuchyně byla částečně odstraněna, a společné prostory v bytě tak získali moderní ráz, kdy zatím, co vaše rodina bude trávit společný čas u TV, zůstanete s ní stále v kontaktu i při vaření. Kuchyně je vybavena elektrickou vestavnou troubou, plynovou varnou deskou a přípravou na myčkou. Okna této části bytu směřují na jihozápad a k supermarketu Penny s veřejným parkovištěm, které zajistí bezproblémové parkování. 
Obě ložnice jsou vybaveny televizními rozvody.
Lodžie, která je zpřístupněná z jedné z ložnic, je zasklená a má úctyhodných 5 m délky. Pohodlně zde tak umístíte i elektrický gril. Na zásuvku a osvětlení se zde při rekonstrukci také myslelo.

K bytu náleží komora na patře hned vedle bytu, která disponuje zásuvkou. 
Společné prostory v domě prošli v posledních letech kompletní rekonstrukcí. Právě nyní se dokončuje rekonstrukce sklepních prostor, kde k využití najdete i kočárkárnu.
Dům patří jednomu z největších družstev - OSBD Teplice.

2 minuty od domu najdete zastávku MHD, obchody i školu a centrum města při využití hromadné dopravy navštívíte do 5 minut. Pro sportovní nadšence je 5 minut od domu badmintonová hala Arena 68 se solariem, saunou a kavárnou a dále řada turistických tras.

Byt je čerstvě vymalován, a tak můžete okamžitě bydlet. 
Stačí nám zavolat a domluvit si prohlídku.
Budeme se na vás těšit.

UŽITNÁ PLOCHA 75 M²

byt 68 m2, lodžie 5 m2, sklep 1 m2, komora 1 m2

3+1+L

Ideální dispozice pro rodinu

150 M

MHD, obchod, škola

Realitní makléř

Kateřina Maříková

Na začátku všeho byla obrovská touha dát klientům víc, než bylo v Teplicích zvykem. Zažité způsoby prezentace nemovitostí, řízení prodeje a práce makléřů byla pro mě spíše odrazující a jak je mým zvykem – chtěla jsem dělat věci jinak, efektivně a lépe.

Obrovské štěstí jsem měla na lidi, proto pracuji i se svým partnerem Tomášem, od února 2021 pod vlastní značkou RK Premia. Díky tomu Vám mohu nabídnout zpracování nejen videoprohlídky a profesionálních fotografií, ale také vlastní web Vaší nemovitosti a další inovativní nástroje ke zefektivnění a zrychlení prodeje.

První krok je na Vás, s tím ostatním Vám pomohu.

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.