• 3+1+B, DV, 71 m², Svojsíkova ul.

    1 469 000 Kč

    převodní poplatky na družstvu ve výši 14.500 Kč hradí nabyvatel

Seznamte se...

V zastoupení majitele bychom vám rádi nabídli ke koupi byt o dispozici 3+1+B v družstevním vlastnictví o obytné ploše 71 m²

Byt se nachází v cihlovém domě v posledním patře z celkových 3. NP, ve velmi klidné lokalitě Mariánský dvůr - Řetenice na ulici Svojsíkova. V každém vchodě domu je pouze 6 bytových jednotek a bydlí zde převážně starousedlíci.
Dům je zateplený se sedlovou střechou a půdním prostorem, který má podlahu zateplenou minerální vatou, aby byla dostatečně zabezpečena izolace stropu a teplotní komfort u bytů v posledním patře. Dům je již po celkové revitalizaci.

Byt je v původním zachovalém stavu určený do kompletní rekonstrukce včetně elektřiny. Ve třech místnostech jsou původní parkety, které zdobí byty v cihlových zástavbách a jsou velmi oblíbené pro svou nadčasovost, dlouhověkost a tepelný komfort. Bytové jádro je zděné, a tak jej stačí pouze modernizovat k obrazu svému.
Dále byla v celém bytě provedena výměna plastových oken.

K bytu náleží sklepní kóje v 1. PP domu. 

Řetenice jsou oblíbené pro své kouzlo starých zástaveb, velmi dobrou občanskou vybavenosti a rychlou dostupnost do centra Teplic, třeba i pěší.
Mariánský dvůr je pak preferován pro svou polohu mimo hlavní tepnu Duchcovské ulice. Je to velmi klidná a vyhledávaná lokalita, kde naleznete večerku a drobné obchůdky 30 m od domu, školu a školku do 100 m. Jedná se o velmi vyhledávanou lokalitu pro bydlení rodin s dětmi. 
Proto, pokud to není nezbytné, se tu byty neprodávají, ale spíše dědí. 

Bytů o této dispozici nebývá v nabídce mnoho, proto nás kontaktujte a domluvte si termín prohlídky. 
Budeme se na vás těšit.

BYT BUDE VOLNÝ OD PROSINCE 2021.

Realitní makléř

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti.

Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit.

Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem založil RK Premia, kde se mohu realizovat přesně podle svých představ.

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.