• 2+kk, DV, 54 m2, Svojsíkova, Teplice

    2 130 000 Kč

    PRODÁNO

TATO NEMOVITOST JE JIŽ PRODÁNA.

V exkluzivním zastoupení majitele vám nabízíme ke koupi jedinečný byt v družstevním vlastnictví v centru lázeňských Teplic na adrese Svojsíkova 2326.

Jeho kouzlo spočívá v promyšlené celkové rekonstrukci, která zde byla dokončena v roce 2015, a která dala vyniknout jeho půvabu částečného podkroví. Dominantou bytu je otevřená dispozice obývacího pokoje s kuchyní v nadčasovém designu s renovovanými dřevěnými parketami, které jsou v bezvadném stavu. Na obývací pokoj navazující ložnice je velkoryse prostorná díky vytvoření místa pro vestavnou šatní skříň.

Moderní koupelna je se sprchovým koutem a dvěma okny. V bytě je dále komora, kde je kromě pračky umístěn i vlastní plynový kotel, který zajišťuje vytápení bytové jednotky. Vyúčtování spotřeby plynu si můžete prohlédnout ZDE.

Sklepní kóje je samozřejmostí, ovšem pokud jste s miminkem, jistě oceníte i společnou kočárkárnu, která je u vchodu do domu. Za domem budete mít možnost využívat oplocené a opečovávané zahrady za domem.

Bytový dům, kde najdete pouhých 10 bytů, je již po celkové revilatizaci vč. zateplení střechy a fasády a je v majetku Podkrušnohorského bytového družstva.

Zavolejte si o prohlídku ještě dnes.

Budeme se na vás těšit.

VLASTNÍ ZDROJ VYTÁPĚNÍ

plynový kotel

celková rekonstrukce

v roce 2015

podkrovní bydlení

ideálně slunný byt

Realitní makléř

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti.

Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit.

Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem založil RK Premia, kde se mohu realizovat přesně podle svých představ.

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.