• 2+kk, 39 m², Pražská ul., Teplice

    1 190 000 Kč

    převodní poplatky na družstvu ve výši 20.570 Kč hradí nabyvatel

Seznamte se...

Exkluzivně vám v zastoupení vlastníka nabízíme velmi příjemný družstevní byt o dispozici 2+kk v 1.patře (2.nadzemní podlaží) kompletně revitalizovaného panelového domu na ulici Pražská. Byt prošel v předchozích letech částečnou rekonstrukcí, a to instalací nových elektrických rozvodů, výměnou podlah za plovoucí a snížení stropů sádrokartonem s usazením bodového osvětlení. Bytové jádro je původní, umakartové, obložené příjemným světlým obkladem.

Podlahová plocha bytu je 39 m². Úložné prostory vám zajistí komora na chodbě vedle bytu a sklepní koje. Okna bytu směřují k supermarketu Penny s veřejným parkovištěm, které zajistí bezproblémové parkování. 

2 minuty od domu najdete zastávku MHD a centrum města při využití hromadné dopravy navštívíte do 5 minut. Pro sportovní nadšence je 5 minut od domu badmintonová hala Arena 68 se solariem, saunou a kavárnou a dále řada turistických tras.

Budu se na vás těšit na osobní prohlídce.

Realitní makléř

Kateřina Maříková

Na začátku všeho byla obrovská touha dát klientům víc, než bylo v Teplicích zvykem. Zažité způsoby prezentace nemovitostí, řízení prodeje a práce makléřů byla pro mě spíše odrazující a jak je mým zvykem – chtěla jsem dělat věci jinak, efektivně a lépe.

Obrovské štěstí jsem měla na lidi, proto pracuji i se svým partnerem Tomášem, od února 2021 pod vlastní značkou RK Premia. Díky tomu Vám mohu nabídnout zpracování nejen videoprohlídky a profesionálních fotografií, ale také vlastní web Vaší nemovitosti a další inovativní nástroje ke zefektivnění a zrychlení prodeje.

První krok je na Vás, s tím ostatním Vám pomohu.

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.