• 2+1+L, OV, 64 m2, Ústí n. Labem, ul. Stavbařů

    2 200 000 Kč

TATO NEMOVITOST JE JIŽ REZERVOVÁNA.

V exkluzivním zastoupení majitele vám nabízíme ke koupi byt v osobním vlastnictví na Severní Terase v ul. Stavbařů.
 
Pokud jste investor, budou vás zajímat 2 věci – návratnost investice a lokalita domu. Mohu vás ujistit, že obojí je více než uspokojivé. 
Návratnost vzhledem k tržním nájmům na Severní Terase, nepřesáhne 21 let. Byt je navíc ve stavu, kdy vás od okamžitého pronajímání nebude dělit ani měsíc. 13 let stará rekonstrukce bytu bude sloužit k vašim účelům ještě hezkých pár let.
Pokud řešíte investici i z pohledu nabídky pro co nejširší spektrum potencionálních nájemníků, určitě se shodneme, že dispozice bytu 2+1 s lodžií a jeho umístění do 4. NP domu se dvěma výtahy uspokojí převážnou většinu. Jak pár, tak jednotlivce, jak mladého nájemníka, tak nájemníka v letech. 
Všechny skupiny jistě ocení plnou občanskou vybavenost v podobě zastávky MHD, hypermarketu, úřadu, restaurací, ale i parkovací možnosti na soukromém parkovišti u domu za pouhých 605 Kč/měsíčně.

Byt může zůstat vybaven tak, jak je zobrazeno na fotografiích, což zejména pro mladé nájemníky studující na nedalekých fakultách, může být příjemným benefitem. Budete-li si ovšem přát byt vyklizený, zajistíme to.

Podle poslední účetní uzávěrky společenství vlastníků domu je naspořeno ve fondu oprav více, jak 4 mil. korun.
Pokud byste se rozhodli pro financování kupní ceny formou hypotečního úvěru, máme pro vás připraveno zvýhodněné financování.
A pokud byste posléze rádi pomohli s vyhledáním nejvhodnějšího nájemníka, rádi vám pomůžeme.

Těšíme se na setkání s vámi.

Realitní makléř

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti.

Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit.

Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem založil RK Premia, kde se mohu realizovat přesně podle svých představ.

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.