• 2+1, DV, 53 m², Duchcovská, Teplice

    1 699 000 Kč

    REZERVOVÁNO

TATO NEMOVITOST JE JIŽ REZERVOVÁNA.

V exkluzivním zastoupení majitele vám nabízíme ke koupi byt v družstevním vlastnictví na Duchcovské ulici.

Byt je s jižní orientací a jeho okna směřují na Řetenický lesopark, který leží od domu cca 500 m. To zajistí velmi klidné bydlení téměř v centru Teplic se zachováním naprostého soukromí. 
Nachází se ve 3. nadzemním podlaží pěti podlažního cihlového domu, který je již po celkové rekonstrukci. Na každém patře domu leží pouze 2 byty, a tak zde panuje téměř rodinná atmosféra.

Samotný byt má zrenovované parkety, rozvody elektřiny v mědi a moderní zděnou koupelnu. 

Nízké měsíčními náklady zaručují skvělou investiční příležitost s návratností do 20 let. Je tak možné dále pokračovat v uzavřené podnájemní smlouvě s velmi kvalitními podnájemníky.
Občanská vybavenost v dosahu je samozřejmostí.

Prosím, před domluvení osobní prohlídky bytu využijte možnost si byt prohlédnout pomocí virtuální prohlídky, kterou najdete v galerii níže.
Děkuji.


Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.
Těšíme se na setkání s vámi.

Realitní makléř

Kateřina Maříková

Na začátku všeho byla obrovská touha dát klientům víc, než bylo v Teplicích zvykem. Zažité způsoby prezentace nemovitostí, řízení prodeje a práce makléřů byla pro mě spíše odrazující a jak je mým zvykem – chtěla jsem dělat věci jinak, efektivně a lépe.

Obrovské štěstí jsem měla na lidi, proto pracuji i se svým partnerem Tomášem, od února 2021 pod vlastní značkou RK Premia. Díky tomu Vám mohu nabídnout zpracování nejen videoprohlídky a profesionálních fotografií, ale také vlastní web Vaší nemovitosti a další inovativní nástroje ke zefektivnění a zrychlení prodeje.

První krok je na Vás, s tím ostatním Vám pomohu.

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.