• 2+1+B, DV, 52 m2, Svojsíkova, Teplice

    1 986 000

    převodní poplatky na družstvu ve výši 15.972 Kč hradí nabyvatel.

Seznamte se ...

V exkluzivním zastoupení majitele vám ke koupi nabízíme kompletně zrekonstruovaný družstevní byt ve Svojsíkově ulici.

Klíčová byla při jeho nedávné rekonstrukci praktičnost a uspořádání tak, aby vyhovoval dnešním standardům. Kromě toho základního, jako byla výměna rozvodů elektřiny, odpadů i vody, podlahové krytiny, instalace bodového osvětlení a natažení nových štukových omítek, vznikla také drobnou úpravou dispozice komora, a to v místě, kde byl v minulosti zbudován vchod do kuchyně. Dnes zde umístíte pračku a uskladníte všechno vybavení, které k životu potřebujete, ale nechcete vidět. Také byla využita možnost rozšíření koupelny a uspořádání sanity tak, aby byl maximálně využit vzniklý prostor. Najdete tu tak část pro sprchování za zástěnou i plnohodnotnou vanu pro zasloužený relax v teplé koupeli. 

Kuchyně svým spojením s obývacím pokojem dostala zcela nový kabát v podobě prostorné kuchyňské linky s vestavnými spotřebiči (trouba, indukční varná deska), hlubokými šuplíky s tlumeným dojezdem a granitovým dřezem. Samozřejmostí je osvětlení pracovní plochy po celé její délce.

Vzdušnost tohoto jižně orientovaného bytu podpořili vhodně zvolené barvy zařizovacích předmětů a nábytku a pokud se vám líbí, máme pro vás dobrou zprávu - z velké části zůstává byt nábytkem vybaven.

Jedním z posledních benefitů, které přispějí k vašemu pohodlnému bydlení, jsou okna v ložnici a balkónové dveře opatřena rolovacími sítěmi proti hmyzu a zastřešený balkón.

Byt najdete ve 3. patře cihlového domu po kompletní revitalizaci, který je v majetku SBD "Mír" Teplice.

 

Pokud byt nadchnul i vás, stačí mi jen zavolat a domluvit si prohlídku.

Těším se na viděnou.

Realitní makléř

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti.

Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit.

Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem založil RK Premia, kde se mohu realizovat přesně podle svých představ.

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.