• 2+1+B, 52 m², Buzulucká ul.

    1 850 000 Kč

    převodní poplatek na družstvu ve výši 14.500 Kč hradí nabyvatel

TATO NEMOVITOST JE JIŽ PRODÁNA.

V zastoupení majitele bychom vám rádi nabídli byt v družstevním vlastnictví s dispozicí 2+1+B ve 3. NP s celkových čtyř NP, ve velmi oblíbené lokalitě Řetenice, ulice Buzulucká. 

Byt prošel před šesti lety kompletní rekonstrukcí, ale bez této informace budete mít reálný pocit, jako by se rekonstruovalo v letošním roce. Tím chci přiblížit stupeň opotřebení, který je opravdu minimální. Asi mi většina z vás dá za pravdu, že majitel použil velmi líbivé a dle mého názoru nadčasové barevné kombinace a po prohlídce mi potvrdíte, že i kvalita zpracování a materiálů je ve velmi vysokém nadstandardu. 


Zděné koupelnové jádro, které bylo rozšířeno o část prostoru v předsíni, dále nová elektroinstalace, rozvody vody, odpadů, snížené stropy akustickým sádrokartonem v celém bytě s integrovaným bodovým osvětlením a navíc byla použita minerální akustická vata o síle 100 mm. 
Podlahy jsou vyrovnány nivelační stěrkou, a jako finální krytina byl zvolený kvalitní vinyl (v obývacím pokoji, kuchyni a ložnici). V předsíni, koupelně a na toaletě je keramická dlažba. Zárubně a interiérové dveře vše ve stejném dekoru od české firmy Masonite. To je v rychlosti výčet bodů zmiňované rekonstrukce.


K tomu přidám ještě kuchyňskou linka na míru v nadčasové bílé barvě včetně vestavěných elektrospotřebičů - plynová varná deska, elektrická trouba, digestoř, vestavěná mikrovlná trouba, integrovaná lednice s mrazákem a myčka, které jsou součástí prodeje. 
V ložnici a předsíni jsou volně stojící skříně, které jsou také součástí prodeje. 

Ve sklepě domu je k dispozici sklepní kóje.
Dům je ve vlastnictví Podkrušnohorského bytového družstva a základní nájem prodávaného bytu se všemi poplatky na údržbu domu činí 1.988 Kč.

Byt bude k dispozici od března 2022, což může být příjemná zpráva pro investora, který získá okamžitého a solventního podnájemníka a vy, co sháníte krásný byt bez jediné investice v dobré lokalitě, tak mi věřte, že na tuhle nabídku se vám vyplatí počkat.  


Zavolejte si o termín prohlídky.
Budeme se na vás těšit.

Realitní makléř

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti.

Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit.

Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem založil RK Premia, kde se mohu realizovat přesně podle svých představ.

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.