Prodej domu, 556 m² (500 m²), Ústi nad Labem, Švabinského

Prodáno

Bydlení v prvorepublikových vilách mělo a vždy bude mít své kouzlo.

  • Švabinského 29, Ústí n. Labem
  • 556 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Tomáš John

4 300 000 Kč

Popis nemovitosti

Bydlení v prvorepublikových vilách mělo a vždy bude mít své kouzlo. A možná právě proto se mnoho takových nemovitostí neprodává. Ráda Vám proto nabídnu právě takovou, vícegenerační vilu v Ústí nad Labem – městské části Střekov.

Prostorná, vícegenerační, multifunkční. Takovéto domy se dnes už nestaví.

Bude Vaším domovem, pokud hledáte bydlení pro svou rodinu. Bude Vám sloužit, pokud hledáte spojení bydlení a podnikání. Může být také skvělou investicí .

Vila leží na okraji Ústí nad Labem v městské části Střekov. Její poloha Vám zajistí nekoukatelné výhledy na celé město a panorama okolní přírody. Lokalita Vám nabídne bezpečný a klidný domov i plnou občanskou vybavenost v pěší dostupnosti.

Pro vaše děti můžete vybírat hned z několika mateřských škol a dvou základních škol. Volný čas pak můžete společně trávit na některém z několika hřišť nebo sportovních hal či na cyklostezce podél řeky Labe.

Vila, díky své velikosti, může nejenom plnit funkci domova. Její část může sloužit k podnikání či pronájmu, který může generovat velmi zajímavý měsíční výnos.

O VILE

Vila je tvořena 4-mi podlažími. Ve dvou nadzemních jsou umístěny 2 byty po částečné rekonstrukci o dispozici2+1 a velikosti 63 m2. V bytech byli při rekonstrukci ponechány některé z prvorepublikových prvků. V přízemním bytě to jsou zrenovovanéparkety a dřevěná trojkřídlá okna v ložnici a koupelně. Ve vrchním bytě jsou zanechány původní dveře s kováním i zárubně a rovněž dřevěná okna v ložnici. Na jižní a západní straně domu byla v roce 2017 vyměněna okna za plastová s izolačním dvojsklem.

V suterénu je další byt 2+1 stejné velikosti, který na svou rekonstrukci teprve čeká. Můžete jej proto přetvořit na místo pro wellness, kancelář, provozovnu nebo další byt.

Vila je celopodsklepená a disponuje vysokou půdou, která může být po rekonstrukci využíván jako další obytný prostor.

Ve vile je 6 komínů. Dva z nich jsou vyvložkovány a využívány pro odvod spalin z kombinovaných plynových kotlů, které vytápějí byty v nadzemních podlažích. Zbytek je možno využít pro krbová kamna.

Všechny byty mají vlastní elektro hodiny, obývané byty plynové hodiny a podružné vodoměry. Ideální pro vícegenerační bydlení či na pronájem.

Na pozemku se kromě jabloně a třešně nachází dřevěná dílna na uskladnění zahradní techniky a 2 garáže.

VILA, JAKO INVESTIČNÍ NEMOVITOST

Bytů k pronájmu o dispozici 2+1 je v Ústí nad Labem nedostatek (na realitním portálu Sreality je k datu 20.8. inzerováno 19 nabídek). Stejně tak nabídek pronájmů garáží (na realitním portálu Sreality je k datu 20.8. inzerováno 6 nabídek).

Při průměrném tržním nájmu i s ohledem na investici do rekonstrukce suterénního bytu je zde proto možnost dosáhnout zajímavého zhodnocení.

Mapa