Prodej domu 200 m² (342 m²), Novosedlice, Jindřišská

Prodáno

Dům na předměstí Teplic k okamžitému nastěhování.

  • Jindřišská 311/24, Novosedlice
  • 200 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Tomáš John

3 936 000 Kč

Popis nemovitosti

Dům leží v ulici Jindřišská a jeho jedinečnost tkví zejména v tom, že jako jediný v ulici má zahradu orientovanou před dům. Mimo to se jedná o dům s osmi místnostmi, čímž může skvěle fungovat i pro dvougenerační bydlení.

V zastoupení majitele vám nabízím ke koupi jedinečný rodinný dům na předměstí Teplic, v Novosedlicích.

Leží v ulici Jindřišská a jeho jedinečnost tkví zejména v tom, že jako jediný má zahradu orientovanou před dům. Mimo to se jedná o dům s osmi místnostmi, ač na to zvenku vůbec nevypadá, čímž může skvěle fungovat i pro dvougenerační bydlení. Takových domů je nyní na Teplicku minimum.

Dům je po kompletní rekonstrukci interiéru, která proběhla v roce 2019. Obě patra disponují koupelnou se samostatnou toaletou a také přípravou na usazení kuchyňské linky přesně podle vašeho vkusu. 
Vytápění zajišťuje nový elektrický kotel. Kdo ovšem dává přednost vytápění krbem, může využít hned 3 komíny s šesti průduchy. Ohřev vody v domě zajišťuje nový elektrický, 180 l bojler.

Na zahradě, která se vám bude skvěle udržovat, stojí samostatná zděná garáž, a k parkování je zde i zpevněná plocha pro jedno vozidlo. Volné chvíle si pak můžete užít s rodinou u venkovního krbu.

Zavolejte si o termín prohlídky ještě dnes.
Budeme se těšit na setkání s vámi.

Mapa