Prodej stavebního pozemku, 1.200 m2, Řehlovice – Radejčín

Top

Rovinatý stavební pozemek 5 minut od D8.

  • Řehlovice - Radejčín
  • 1 200 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Kateřina Maříková

1 944 000 Kč

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

V nádherné krajině CHKO Českého středohoří, nedaleko krajského města Ústi nad Labem a 5 km od nájezdu na D8 ve směru Praha-Drážďany, vám v zastoupení majitele nabízíme ke koupi stavební pozemek, který najdete v Řeholnicích – Radejčíně, na konci slepé ulice jako poslední. Za pozemkem se nachází už jen vzrostlé stromy na parcelách, které jsou územním plánem určeny jako plochy zeleně, nezastavitelné a lesní.

Velikost pozemku je po domluvě s vlastníkem možná přizpůsobit vašim preferencím, neboť váš pozemek bude oddělen z parcely o celkové velikosti 2.401 m2. Za zvýhodněnou cenu je také možné odkoupit pozemek celý a dosáhnout tak naprostého soukromí. Pozemek je velmi mírně svažitý a okolní pozemky se pod ním lamou lámou ještě více, takže o své soukromí a klid nepřijdete.

Pozemek se podle územně plánovací informace, kterou najdete ZDE, nachází v zastavěném území na zastavitelné ploše Z3 se způsobem využití „SV plochy smíšené obytné – venkovské“. Zpřístupněný je po obecní cestě, kde je u hrany pozemku ukončený a na přípojku připravený vodovodní řád. Elektrický rozvaděč bude na pozemek umístěný do 12/2024. Kanalizace musí být řešena ČOV, obec není plynofikována.

V Radejčíně a okolí najdete základní občanskou vybavenost včetně školky a 1. stupně základní školy. Vše ostatní v Ústí nad Labem či Teplicích, které jsou po D8 vzdálené pouhých 15 minut. Okraj Prahy pak navštívíte za 41 minut.

Místo je nádherné. Přijďte se o tom přesvědčit sami a zavolejte si o prohlídku ještě dnes.

Mapa