Prodej stavebního pozemku, 1.056 m2, Horní Jiřetín

Top

Slunný pozemek blízko města i přírody.

  • Husova, Horní Jiřetín
  • 1056 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Kateřina Maříková

1 679 040 Kč

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

Rádi byste si postavili dům mimo moderní satelity, ovšem na dosah města i přírody? Máme pro vás zajímavý pozemek, který vaší vizi může změnit na realitu.

V zastoupení majitele vám nabízíme pozemek o velikosti 1.056 m2, který bude vyhovovat i náročnějším zájemcům, kteří preferují prostor a soukromí. Nachází se ve městě Horní Jiřetín, který leží pod jižními svahy Krušných hor a vyhovovat bude spíše těm z vás, kteří hledáte místo pro stavbu svého domu mimo moderní satelity. Pozemek je umístěn v ulici Husova, která je zastavěna z většiny staršími rodinnými domy.

Pozemek je rovinatý a celodenně slunný, se zastavitelností do 35% a s omezením výšky stavby na max. 2 nadzemní podlaží s výškou max. 10 m. Zpřístupněný je z obecní asfaltové komunikace, ve které je umístěn vodovodní řád a městská kanalizace, ke kterým je možné zřídit přípojku. Poplatek za přípojku elektřiny je již uhrazen a přípojka bude realizována do 12/2024.

Horní Jiřetín je vzdálen 13 km od Mostu, 8 km od Litvínova a 9 km od státních hranic s Německem a pro své obyvatele nabízí plnou občanskou vybavenost v podobě základní i mateřské školy, kulturního domu, zdravotního střediska, koupaliště i mnoho dalšího.

Krásných pozemků určených k výstavbě RD není mnoho a bydlet jen kousek od města a zároveň na vesnici se stává stále oblíbenějším trendem.

Zavolejte si o prohlídku ještě dnes.

Mapa