Prodej komerčního objektu, 587 m² (1102 m²), Zabrušany

Prodáno

Rodinný dům s velkolepými nebytovými prostory najdete v samotném srdci Zabrušan, jen 4 km od Teplic a 4 km od Bíliny.

  • Zabrušany 17
  • 587 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Tomáš John

5 900 000 Kč

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

Ideální spojení bydlení s podnikáním vám zajistí rodinný dům s nebytovými prostory v Zabrušanech u Teplic. Strategicky umístěný dům jen 2,5 km od nájezdu na silnici I/13 s podlahovou plochou převyšující 750 m² dává tušit, že se zde bude skvěle žít.

HISTORIE

Hlavní stavba bytového domu byla dokončena v roce 1900. Později byla dostavěna nebytová část domu, tehdejší tělocvična pro TJ Sokol, dnes využívána jako hostinec s dlouholetou historií. V roce 2000 byla provedena kompletní rekonstrukce objektu a úprava dispozic, které zůstaly do dnešní doby nezměněny.

SOUČASNOST

Objekt vám nyní nabídne prostory hostince s tanečním sálem, prodejnu potravin, 2 samostatné bytové jednotky, kancelář a kolosální množství skladovacích prostor. Součástí prodeje je i zahrada za objektem o velikosti 1.104 m2 s betonovaným bazénem a vybavení obchodních prostor.

OBYTNÁ ČÁST

V objektu se nachází 2 zkolaudované bytové jednotky. První z nich, se samostatným vstupem z ulice, se nachází v přízemí objektu s dispozicí 2+1 a velikostí 76 m2. Druhý z bytů se nachází v 1. patře objektu s dispozicí 4+1 a velikostí 157 m2. Aktuálně je zde využíván obývací pokoj, 2 ložnice, kuchyně a koupelna. Třetí, největší ložnice, na svou rekonstrukci čeká. Pro orientaci si stáhněte níže přiložené půdorysy.

NEBYTOVÁ ČÁST

V přízemí, které má zastavěnou plochu 584 m2, se nachází kromě zmiňované bytové jednotky dále kancelář a dílna (40,5 m2), zavedená prodejna potravin (40 m2) a hostinec s tanečním sálem a kuchyní (289 m2), které jsou v Zabrušanech a blízkém okolí jedinými. Hostinec i potraviny jsou hojně navštěvovány cyklisty vzhledem ke strategicky výhodné poloze na cyklotrase č. 231 mezi Novým městem, Duchcovem a Měrunicemi,  i návštěvníky fotbalových utkání, které se pravidelně konají přes ulici na fotbalovém hřišti TJ Baník Zabrušany. Všechny nebytové prostory včetně přízemního bytu jsou aktuálně pronajímány. 

Objekt je napojený na všechny inženýrské sítě. K vytápění je nyní využíván kotel značky ATMOS na tuhá paliva. Jako záložní zdroj tepla slouží 2 plynové kotle (kotel DAKON umístěný v bytě 4+1, kotel FAIS v hostinci). Byt 4+1 v patře objektu a přízemí objektu mají vlastní elektrohodiny. Přízemí objektu má dále podružené elektrohodiny na jednotlivé prostory. 

Hostinec má povolení pro provoz „studené“ kuchyně. S dodavateli nejsou uzavřeny žádné smlouvy o povinném odběru, vyjma rámcové Smlouvy o podpoře s Pivovarem Svijany a.s. Součástí prostor jsou i toalety a jeviště.

Prodejna zůstává plně vybavena, včetně chladících pultů. Její zázemí tvoří samostatné WC a malá kuchyňka.

Lokalita

Obec Zabrušany a její okrajové části mají aktuálně 1143 obyvatel. Z občanské vybavenosti zde najdete vše, co je k životu budete potřebovat. I. stupeň základní školy, 2 mateřské školy, poštu, knihovnu, prodejnu potravin (v rámci objektu), zastávku MHD do Teplic i Bíliny, vlakovou zastávku Želénky na trase Ústí nad Labem-Chomutov s pravidelným spojem. Za pozornost stojí jistě i vodní nádrž Všechlapy, která je pravidelně navštěvována rybáři. Svou polohou je obec Zabrušany pro život ideální. Leží 2,5 km od nájezdu na silnici I/13, odkud jsou Teplice nebo Bílina vzdáleny pouze 4 km.

Mapa