Prodej domu 586 m2, Karla Čapka, Teplice

Top

Vila v centru Teplic disponuje 3 byty a nabízí zajímavou investici do nemovitosti s potenciálem růstu hodnoty.

  • Karla Čapka 46, Teplice
  • 586 m2 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Tomáš John

12 800 000 Kč

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

Představte si, že žijete v nádherné prvorepublikové vile, která představuje dokonalou symbiózu historie, elegance a moderního bydlení. Tento dům s duší a nezaměnitelným šarmem je svědkem mnoha vzpomínek a příběhů tří generací, které zde prožily své životy. Tato jedinečná nemovitost se nachází v samém srdci malebných Teplic, kde můžete zažít atmosféru klidu a pohody, a přitom být jen krok od všech moderních vymožeností a kulturního dění.

V každém ze tří pater domu se nachází byt o dispozici 3+1 a velikostí přes 100 m2, který nabízí dostatek prostoru pro pohodlný život. Vysoké klenuté stropy, velká okna a dvoukřídlé dřevěné původní interiérové dveře dodávají bytům vznešený ráz a pocit svobody. Na podlaze se nachází zachovalé parkety, které připomínají dobu, kdy se zde rodiny scházely u krbu a sdílely své radosti.

Byt v přízemí je určený k rekonstrukci, což představuje jedinečnou příležitost pro ty, kteří chtějí svůj nový domov přizpůsobit svým potřebám a představám. Vzhledem k poloze domu v centru města je byt také zajímavou alternativou pro zřízení provozovny pro vlastní podnikání nebo k pronájmu.

Byt ve 2. patře je moderně zrekonstruován se zachováním zrenovovaných původních prvků, jako jsou dřevěná okna.

Byt ve 3. patře je po částečné rekonstrukci a jeho největší dominantou jsou kachlová kamna v obývacím pokoji a téměř 10 metrová terasa.

V celém domě jsou rozvody topení a plynu v mědi.

Možností pro další rozšíření domu je vybudování čtvrtého bytu z prostorné půdy. Bude však nutné vyměnit střešní krytinu, což představuje další příležitost pro ty, kteří chtějí investovat do tohoto jedinečného projektu.

Tato prvorepubliková vila je místem, kde se snoubí minulost s přítomností a otevírá dveře do budoucnosti. Je to místo, kde můžete začít psát svůj vlastní příběh a stát se součástí historie tohoto jedinečného domu.

Představte si, jak se procházíte po krásných ulicích Teplic, obklopeni historickými budovami a zelenými parky. Večer se můžete vrátit do svého útulného domova, kde si vychutnáte klid a pohodu prvorepublikové vily. Ať už hledáte místo pro svou rodinu nebo přemýšlíte o investici do nemovitosti s potenciálem růstu hodnoty, tato vila vám nabídne to nejlepší z obou světů.

Nechte se unést kouzlem tohoto místa a objevte krásu bydlení v centru Teplic, kde se tradice setkává s moderním životem a zažijte život v luxusním prostředí prvorepublikové vily.

Kontaktujte nás ještě dnes a objevte krásu a kouzlo tohoto neopakovatelného domova!

Mapa