Prodej 4+1+L, 78 m2, DV, Teplice, Arbesova

Prodáno

Rodinný byt s místě s plnou občanskou vybaveností.

  • Teplice, Arbesova 5
  • 78 m2
  • Družstevní vlastnictví
  • Tomáš John

1 700 000 Kč

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme ke koupi byt v družstevním vlastnictví o dispozici 4+1+L.
 
Nachází se v 7.NP  8 podlažního panelového domu ve vlastnictví bytového družstva MÍR, který je již po celkové revitalizaci, a který, jak jistě oceníte, pokud jste rodina s dětmi, obklopuje plná občanská vybavenost včetně několika kvalitních škol, školek i dětských hřišť.

Důležitým atributem pro klidné bydlení rodiny je užitná plocha bytu, která v tomto případě činí 78 m². V roce 2018 prošel byt rekonstrukcí včetně instalace nové kuchyňské linky s vestavěnými spotřebiči.
Prostorná chodba vám nabídne možnost rozšíření bytového jádra, které je v současnosti původní, umakartové, a dále umístění několika šatních skříní a vytvoření úložných prostorů.
Byt tvoří dále obývací pokoj se zasklenou lodžií, 3 samostatné ložnice a k bytu náleží zděný sklep. Rozměry jednotlivých místností najdete v přiloženém půdorysu.
 
Měsíční náklady potěší zejména v této době vaší peněženku. Nájem bez záloh na energie se všemi poplatky na provoz domu činí pouhých 1460 Kč měsíčně a kompletní ekonomiku bytu si můžete prohlédnout níže.

Zavolejte mi a domluvte si termín prohlídky. 
Budeme se na vás těšit.

Půdorys nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Mapa